fbpx

Oysé powstało w 2019 roku, a pierwszą kapsułą była kolekcja, w której wyprodukowaliśmy basicowe koszulki, bluzy oraz kurtki przeciwdeszczowe zdobione haftami i nadrukami. Pierwsze kroki na rynku pozwoliły nabrać nam doświadczenia, które przerodziło się pod koniec roku w drugą kolekcję – Fall/Winter 2019. W tej kapsule postawiliśmy na asortyment, który odzwierciedli naszą wizję postrzegania zimowo-jesiennego stylu. 

W życiu nie nazwalibyśmy siebie egoistami, aczkolwiek ubrania tworzymy z myślą o tym, co sami byśmy na siebie założyli. Jeśli czegoś brakowało w naszych garderobach, to chcieliśmy wypełnić luki własnymi projektami.

Jednakże nigdy nie chcieliśmy być „marką dla marki”. Dążymy ku temu, by nasze ubrania odwzorowywały sposób, w jaki postrzegamy świat oraz otaczającą nas rzeczywistość. W efekcie bliski nam stał się slogan „be tolerant fuck prejudices be yourself”. Uprzedzenia społeczno-kulturowe i brak tolerancji często sprawiają, że przestajemy być sobą, zapominając kim naprawdę jesteśmy.

Jesteśmy Oysé, czyli przede wszystkim sobą, a wyznacznikiem człowieczeństwa nie jest dla nas kolor skóry, wyznanie czy orientacja seksualna. Chcemy, by poprzez ubrania, które produkujemy, ludzie mogli utożsamiać się z wyznawanymi przez nas wartościami. Stawiamy na wolność, niezależność i życie w zgodzie. A Ty?

We use cookies to guarantee you the best experience on our site. By continuing your visit to this site, you accept the use of cookies. Learn more

Accept
Sizing guide polo

Podane wymiary są wymiarami podglądowymi, w rzeczywistości mogą się nieznacznie różnić.

Polo

Label size Bust (cm) Lenght (cm) Sleeve (cm)
S 48 70 22
M 52 72 23
L 56 74 24
XL 60 76 25
English EN French FR Polish PL
Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro